Pengetua

Nama    :    DATO HAJI ANUAR BIN JAIS

Gred      :    DG 54

Kelulusan akademik tertinggi    :    SARJANA MUDA PEND. SEJARAH / SASTERA

Senarai institusi di mana beliau pernah bertugas    :

  1. SMK 

    1997 – Jun 2000        

  2. SMK 

    2000 – Nov 2008        

  3. PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH KULAI

    Dis 2010 – 2014     Timbalan PPD

  4. SMK TUNKU ABDUL RAHMAN PUTRA, KULAI

    2014 – 31 Jan 2019     Pengetua

  5. SMK BANDAR PUTRA, KULAI

    1 Feb 2019 – hingga kini     Pengetua